L'İst İstİnye'de şehrİn

kalp atışlarını hİssedİn!

KONUM
L'ist Istinye Suites, Istanbul'un Avrupa Yakası'ndaki en elit ve değerli yerleşim alanlarından biri olan Sarıyer'e bağlı İstinye'de, diğer seçkin konut projeleri arasındaki ayrıcalıklı ve üst sıradaki yerini 2011'de aldı. İlk sakinlerinie ev sahipliği yaptığı günden beri prestij ve lüksün simgesi haline gelen L'ist İstinye, Sabancı Atlıspor, ENKA Tesisleri, Amerikan Büyükelçiliği ve şehrin seçkin alışveriş merkezi İstinye Park'a olan yakınlığı ve ana arterlerin yanıbaşındaki konumu ile lüks, konfor ve ayrıcalığa ev sahipliği yapıyor.
BENZERSİZ BOĞAZ KONUMU
Şirin sahil dokusu, arka sırtlarda büyük Emirgan Korusu ile karakterize semt olan Emirgan size tam bir İstanbul ve boğaz deneyimi sunuyor...
SEÇKİN EĞİTİM KURUMLARI
En değerli varlığınız olan çocuklarınızın iyi eğitim görebileceği seçkin eğitim kurumları L’ist İstinye’ye çok yakın. Enka Okulları, Özel Yıldız Koleji, Özel Nar Tanesi Anaokulu, Özel Süper Çocuklar Anaokulu, Özel Darüşşafaka İlköğretim Okulu, Özel Hisar Eğitim Vakfı...
İŞ MERKEZLERİ
Merkezi konumuyla L’ist İstinye Suites; Maslak, Levent ve Büyükdere Caddesi hattındaki iş merkezleri ulaşım son derece pratiktir.
İSTİNYE PARK AVM
İstanbul’un farklı konsepti ve lüks mağazaları ile en prestijli alışveriş ve yaşam merkezlerinden İstinye Park, L’ist İstinye’de yanıbaşınızda.